úvod
ižádost - půjčky ihnedavizo
stin

Hypotéka

Hypotéka, respektive hypoteční úvěr, od GE Money Bank je ideálním produktem pro financování soukromého bydlení


Jde o financování investic do nemovitostí, které slouží k bydlení. Hypotéku je možné použít na nákup bytu, domu, chalupy či stavební parcely. Dále je možné využít hypotéky na financování rekonstrukce, výstavby či dostavby. V posledních letech se navíc dá hypotéka vhodně využít i pro vypořádávání spoluvlastnických podílů nemovitosti z dědictví či z manželství.

Samozřejmě lze hypotéku od GE Money Bank využít na refinancování a proplacení investic za dobu 3 let zpětně. Hypotéka je silně orientována na zákazníka, kterému přináší širokou paletu výhod. Jde o rychlé vyřízení, ke kterému postačují pouze příjmy žadatele.Žádost o hypotéku

Obecné podmínky pro získání hypotéky GE Money Bank

  • Fyzická osoba starší 18 let
  • Trvalé bydliště nebo povolení k pobytu na území ČR vč. kontaktní adresy na území ČR
  • Trvalý zdroj příjmu – jste-li zaměstnanec, nesmíte být ve zkušební ani výpovědní lhůtě; jste-li podnikatel, musíte podnikat alespoň jeden kalendářní rok.

Výše hypotéky

Výše hypotéky se odvíjí od tržní ceny nemovitosti stanovenou smluvním odhadcem a bonity klienta. Bonita (schopnost klienta splácet) se počítá na základě prokazatelných příjmů a měsíčních výdajů klientů. Půjčíme vám min. 300 000 Kč a max. 80 % tržní ceny nemovitosti. Horní hranice hypotéky není omezena.


TIP: Prostudujte více na téma hypotéka.


Publikováno 18. 6. 2012


iŽádost.cz

Nejrychlejší způsob jak sjednat finanční produkty je online přes internet. Ušetřete svůj drahocený čas strávený ve frontách.


Internetové stránky www.iŽádost.cz, O projektu a kontakty, Podmínky použití a ochrana osobních údajů
© 2009 - 2018, všechna práva vyhrazena.
Informační web o financích, nejsme poskytovatelem půjček ani finančních produktů.