ižádost logoúvodúvodDotazyO násO projektu
akceavizo
stin

MONETA Money Bank, a.s.

Na této stránce naleznete profil MONETA Money bank, kontaktní údaje a online produkty, které MONETA Money Bank nabízí. O tyto produkty můžete rovnou zažádat online.

Logo MONETA Money Bank

Expres půjčka MONETA Money Bank - až 800. tis Kč ONLINE

Expres půjčka společnosti MONETA Money Bank je velmi snadnou a především velmi rychlou variantou získání peněžních prostředků. Je poskytována až do výše 800 tisíc Kč za velmi zajímavých podmínek s nízkou měsíční splátkou a volitelnou dobou splatnosti. Peníze z půjčky můžete využít k libovolnému účelu, který nemusíte dokladovat.

Více informací a nezávaznou online žádost naleznete zde
Máte dotazy? Zavoláme Vám obratem zpět

Konsolidace půjček ONLINE

Konsolidace představuje spojení několika půjček do jedné – výhodnější. Konsolidaci je možné provést na všechny půjčky splácené pravidelnými měsíčními splátkami, kreditními kartami či kontokorenty, které mohou být u různých společností. Sloučením půjček vznikne jediná nová u MONETA Money Bank, která bude mít nižší měsíční splátku.

Více informací o konsolidaci půjček a nezávaznou online žádost naleznete zde


Kreditní karta ONLINE

Získejte moderní platební kartu s bezúročným obdobím a předschváleným úvěrem. Navíc za každou platbu obdržíte až 30 procent z ceny nákupu zpět.

Více informací o kreditní kartě a nezávaznou online žádost naleznete zde
Máte dotazy? Zavoláme Vám obratem zpět


Online žádosti MONETA Money Bank, a.s.:
Expres půjčka MONETA Money

Konsolidace půjček = Sloučení dluhů
Ušetřete nejen na poplatcích!
Snižte si splátky a získejte další půjčku.

Srovnání půjček
Srovnejte si půjčky a žádejte tu nejvýhodnější.

Kreditní karta (bezúročná půjčka)
Máte dotaz? Zavoláme Vám obratem zpět
Detail společnosti MONETA Money Bank, a.s.

Profil MONETA Money Bank, a.s.

MONETA Money Bank je zavedenou institucí na českém trhu. Jedná se o jednu z předních bank, která se specializuje na osobní i firemní klientelu. MONETA Money Bank je inovátor. Snaží se neustále nabízet zajímavé a adresné produkty, které klienty cíleně oslovují. Jde o soustavnou aktualizaci, výzkum a vývoj bankovních produktů, díky nimž jsou ve světě známé, avšak český trh se s nimi zatím nepotkal. MONETA Money Bank se tak snaží zavádět tyto nové produkty a postupně s nimi české klienty seznamovat. MONETA Money Bank přesně ví, co český klient vyžaduje a očekává.

Specializace MONETA Money Bank

Banka dokáže vyjít vstříc jak jednotlivým personálním klientům, malým živnostníkům či podnikatelům, ale i velkým korporacím, městům a nadnárodním společnostem. MONETA Money Bank je zkrátka moderní bankou nového tisíciletí, která mění dějiny. Její produkty jsou velmi žádané a ostatní banky postupně tyto inovátorské metody přebírají a postupují v šlépějích MONETA.

Úvěry a půjčky MONETA Money Bank

Banka se také orientuje na úvěrové produkty, které přivedla k dokonalosti. Expres půjčka je velmi snadná a její výhody osloví prakticky každého žadatele o finanční prostředky. Dalším velmi oblíbeným produktem, převážně pro podnikatele, je půjčka Expres Business. Ta představuje zapůjčení finančních prostředků ve větších objemech, které jsou spojené s velmi lukrativními podmínkami. Zapotřebí je také zmínit výhodnou Konsolidaci půjček, kterou MONETA Money Bank nabízí klientům cestu, jak se dostat z tíživé situace dlužné spirály. Konsolidace půjček od MONETA Money Bank má logiku. Přesně, vhodně a účelně jsou prostředky sloučeny za účelem nižší výsledné celkové splátky. Společnost nezapomíná ani na financování podpory bydlení. Hypotéky od MONETA Money Bank jsou jedny z nejzajímavějších na trhu. Jasně dané podmínky, žádné předběžné platby a striktně vymezené poplatky. Vše přehledné a jasně dané.

Kontakty:

MONETA Money Bank, a.s.
BB Centrum
Vyskočilova 1422/1a
140 28 Praha 4 - Michle
Kód banky: 0600
Kód SWIFT: AGBACZPP
IČO: 25672720
www stránky: www.moneta.cz

Internetové stránky www.iŽádost.cz © 2009 - 2016 , všechna práva vyhrazena.