úvod
ižádost - půjčky ihnedavizo
stin

Airbank půjčka

Neplaťte za půjčku více než musíte. Jde to i levněji než si myslíte a bez poplatků. Airbank disponuje nespočtem spokojených klientů a nabízí si férovou půjčku, která pravidelně získává ocenění za nejlepší půjčku na trhu.


Parametry půjčky

Půjčka Airbank se pyšní velmi solidním úrokem a navíc, pokud budete pravidelně a řádně splácet, odmění vás banka odpuštěním několika splátek. Vše je bez poplatků, neplatíte za sjednání půjčky, žádné poplatky nejsou ani za vedení půjčky, předčasné splacení nebo pro případ kdy máte volné prostředky a hodláte uskutečnit mimořádnou splátku.Kolik si lze půjčit?

Sami si můžete zvolit požadovanou částku a to v rozmezí od 5000 do 600.000 Kč. Doba splácení je také individuální, volit můžete od 6 do 96 měsíčních splátek, podle vašich možností a individuálních preferencí. Jednoduše si můžete podat žádost na stránkách banky. Online budete mít také kdykoliv přehled o celé půjčce.

Konsolidace půjček Airbank

Produkt, který ušetří všem, kteří již něco splácí, se nazývá konsolidace půjček. Jedná se o spojení dluhů do jedné půjčky. Nemusíte tak platit několikrát zbytečné poplatky za vedení více půjček, nebo jiných úvěrových produktů. Spojit lze nejen půjčky, ale také kreditní karty, kontokorenty atd. Výsledná konsolidovaná půjčka bude mít velmi pravděpodobně také lepší podmínky a úrokovou sazbu, takže vaše úspora bude podstatná. Konsolidace je snadná, stačí o ni zažádat také online.


Publikováno 18. 6. 2013


iŽádost.cz

Nejrychlejší způsob jak sjednat finanční produkty je online přes internet. Ušetřete svůj drahocený čas strávený ve frontách.


Internetové stránky www.iŽádost.cz, O projektu a kontakty, Podmínky použití a ochrana osobních údajů
© 2009 - 2023, všechna práva vyhrazena.
Informační web o financích, nejsme poskytovatelem půjček ani finančních produktů.