úvod
ižádost - půjčky ihnedavizo
stin
iŽádost.cz > Půjčky online > MONETA Money Bank

MONETA Money Bank, a.s.

MONETA Money Bank je zavedenou institucí na českém trhu. Jedná se o jednu z předních bank, která se specializuje na osobní i firemní klientelu. MONETA Money Bank je inovátor. Snaží se neustále nabízet zajímavé a adresné produkty, které klienty cíleně oslovují. Jde o soustavnou aktualizaci, výzkum a vývoj bankovních produktů, díky nimž jsou ve světě známé, avšak český trh se s nimi zatím nepotkal. MONETA Money Bank se tak snaží zavádět tyto nové produkty a postupně s nimi české klienty seznamovat. MONETA Money Bank přesně ví, co český klient vyžaduje a očekává.


Specializace MONETA Money Bank

Banka dokáže vyjít vstříc jak jednotlivým personálním klientům, malým živnostníkům či podnikatelům, ale i velkým korporacím, městům a nadnárodním společnostem. MONETA Money Bank je zkrátka moderní bankou nového tisíciletí, která mění dějiny. Její produkty jsou velmi žádané a ostatní banky postupně tyto inovátorské metody přebírají a postupují v šlépějích MONETA.Úvěry a půjčky MONETA Money Bank

Banka se také orientuje na úvěrové produkty, které přivedla k dokonalosti. Expres půjčka je velmi snadná a její výhody osloví prakticky každého žadatele o finanční prostředky. Dalším velmi oblíbeným produktem, převážně pro podnikatele, je půjčka Expres Business. Ta představuje zapůjčení finančních prostředků ve větších objemech, které jsou spojené s velmi lukrativními podmínkami. Zapotřebí je také zmínit výhodnou Konsolidaci půjček, kterou MONETA Money Bank nabízí klientům cestu, jak se dostat z tíživé situace dlužné spirály. Konsolidace půjček od MONETA Money Bank má logiku. Přesně, vhodně a účelně jsou prostředky sloučeny za účelem nižší výsledné celkové splátky. Společnost nezapomíná ani na financování podpory bydlení. Hypotéky od MONETA Money Bank jsou jedny z nejzajímavějších na trhu. Jasně dané podmínky, žádné předběžné platby a striktně vymezené poplatky. Vše přehledné a jasně dané.

Expres půjčka MONETA Money Bank - až 800. tis Kč

Expres půjčka společnosti MONETA Money Bank je velmi snadnou a především velmi rychlou variantou získání peněžních prostředků. Je poskytována až do výše 800 tisíc Kč za velmi zajímavých podmínek s nízkou měsíční splátkou a volitelnou dobou splatnosti. Peníze z půjčky můžete využít k libovolnému účelu, který nemusíte dokladovat.

Konsolidace půjček ONLINE

Konsolidace představuje spojení několika půjček do jedné – výhodnější. Konsolidaci je možné provést na všechny půjčky splácené pravidelnými měsíčními splátkami, kreditními kartami či kontokorenty, které mohou být u různých společností. Sloučením půjček vznikne jediná nová u MONETA Money Bank, která bude mít nižší měsíční splátku.

Kreditní karta ONLINE

Moderní platební karta s bezúročným obdobím a předschváleným úvěrem. Navíc za každou platbu obdržíte až 30 procent z ceny nákupu zpět.MONETA Money Bank, a.s.
BB Centrum
Vyskočilova 1422/1a
140 28 Praha 4 - Michle
Kód banky: 0600
Kód SWIFT: AGBACZPP
IČO: 25672720
www stránky: www.moneta.cz


Publikováno 18. 6. 2013


iŽádost.cz

Nejrychlejší způsob jak sjednat finanční produkty je online přes internet. Ušetřete svůj drahocený čas strávený ve frontách.


Internetové stránky www.iŽádost.cz, O projektu a kontakty, Podmínky použití a ochrana osobních údajů
© 2009 - 2023, všechna práva vyhrazena.
Informační web o financích, nejsme poskytovatelem půjček ani finančních produktů.