úvod
ižádost - půjčky ihnedavizo
stin
iŽádost.cz > Půjčky online > Expres půjčka

Expres půjčka MONETA Money

Expres půjčka je velmi snadnou a rychlou variantou vypůjčení peněžních prostředků. MONETA Money Bank nabízí půjčku až do 800 000 Kč bez nutnosti udání účelu vynaložení. Žádost je velmi jednoduchá. Pomocí formuláře v levém části můžete o peníze ihned zažádat, systém žádost okamžitě vyhodnotí a ihned se dozvíte výsledek předběžného schválení. Banka následně ověří všechny údaje a pak už jen stačí podepsat smlouvu. Po podpisu smlouvy jsou vám peníze na účet připsány do 5 minut a jsou Vám ihned k dispozici.


Splácení Expres půjčky

Expres půjčku MONETA Money Bank je možné rozložit do splátek na 24, 30, 40, 50, 60, 72, 84, 96, 108 a 120 měsíců. Půjčka je úročena velmi nízkým úrokem. Navíc Expres půjčka umožňuje kdykoliv předčasné splacení. Při nastavování splátky je nejčastější variantou inkaso přímo z běžného účtu vedeného u MONETA Money Bank.Možnosti Expres půjčky

Expres půjčka MONETA Money Bank nabízí velmi vhodnou možnost doplnit si prostředky. Jde o umožnění doplnění stávající Expres půjčky o již splacenou částku až do výše původního úvěrového rámce.

Ce je třeba doložit?

Občané ČR platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list). Ostatní žadatelé cestovní pas a průkaz o povolení k pobytu na území ČR Dva telefonní kontakty (jeden domů a druhý do zaměstnání).

Doklad o pravidelném měsíčním příjmu:Jste-li zaměstnanec, potvrzení o výši příjmu od Vašeho zaměstnavatele (pokud si posíláte do MONETA Money Bank výplatu déle než 4 měsíce toto potvrzení nemusíte předkládat). Jste-li podnikatel, aktuální daňové přiznání za minulý rok a doklad prokazující oprávnění podnikat (živnostenský list nebo koncesní listinu). Jste-li důchodce, důchodový výměr.


Publikováno 18. 6. 2010


iŽádost.cz

Nejrychlejší způsob jak sjednat finanční produkty je online přes internet. Ušetřete svůj drahocený čas strávený ve frontách.


Internetové stránky www.iŽádost.cz, O projektu a kontakty, Podmínky použití a ochrana osobních údajů
© 2009 - 2023, všechna práva vyhrazena.
Informační web o financích, nejsme poskytovatelem půjček ani finančních produktů.