úvod
ižádost - půjčky ihnedavizo
stin
iŽádost.cz > Půjčky online > Expres půjčka od GE Money Bank

Expres půjčka od GE Money Bank

Oblíbený úvěrový produkt, kde se Vás nikdo nebude ptát, na co peníze potřebujete. S Expres půjčkou od GE Money Bank získáte peníze rychle na cokoli a jednoduše. Peníze obdržíte už do 5 minut od podpisu smlouvy. Navíc o půjčku můžete zažádat také online, čímž ušetříte čas. Do 5 minut se totiž dozvíte závaznou nabídku na Expres půjčku. Expres půjčka je produkt, který je na našem trhu už několik let a využila jej nesčetná řada spokojených klientů.


Půjčit si můžete částku od 20 000 do 800 000 Kč s možností rozvrhnout si splácení na dobu až 120 měsíců podle Vašich finančních možností. Datum splátky si můžete v rámci měsíce zvolit sami. Úroková sazba je stejná po celou dobu trvání půjčky. Splácení probíhá pravidelně každý měsíc z Vašeho běžného účtu vedeného u GE Money Bank. (Pokud máte účet v jiné bance, nevadí, GE Money Bank Vám ho zdarma založí.).
Obrovskou výhodou je možnost předčasného splacení a to částečně nebo úplně. K Expres půjčce si můžete zřídit také pojištění, to Vás bude chránit v případě ztráty zaměstnání, plné pracovní neschopnosti nebo invalidity III. stupně. Pojištění zajišťuje BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.


Kalkulačku splátek a online žádost naleznete zde.


Pokud již máte více půjček či kreditních karet, vyzkoušejte konsolidaci půjček. Sloučením půjček si můžete snížit Vaši měsíční splátku.


Publikováno 18. 3. 2013


iŽádost.cz

Nejrychlejší způsob jak sjednat finanční produkty je online přes internet. Ušetřete svůj drahocený čas strávený ve frontách.


Internetové stránky www.iŽádost.cz, O projektu a kontakty, Podmínky použití a ochrana osobních údajů
© 2009 - 2022, všechna práva vyhrazena.
Informační web o financích, nejsme poskytovatelem půjček ani finančních produktů.